Kurumsal

Seda Tan Kimdir

Güzelliğinize güzellik katın

Seda Tan’ın güzellik sektörü yolculuğu hayat tarzına yansımıştır. Sektör de adını ve ismini kanıtlamış Kurumsal firmalarda tecrübesine tecrübe katmıştır. Lazer Miss Güzellik Salonu olarak başladığı firma macerası şu anda kendi ismiyle Seda Tan Beauty olarak Tuzla’da hizmet vermektedir.

Seda Tanın 2012 Yıllarında Güzellik ve Estetiğe olan ilgisi kendisinin bu sektöre yönelmesinde çok etkin bir rol oynamıştır. 2013 yıllında bu alanda eğitimlerini alıp yine bu sektörde Çalışma hayatına atılmıştır. Sektörde  sürekli olarak teknolojinin ve insan ilişkilerinin önemini vurgulayan Seda Tan yenilikler ve kaliteyi misyon olarak benimsemektedir.

Bünyesinde bulundurduğu Lazer epilasyon, Bölgesel zayıflama, Akne ve Sivilce Bakımı, G5 Masaj, Lenf Drenaj, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Manikür ve Pedikür, İğneli Epilasyon hizmetleri vermektedir. Ayrıca Diyetisyen, Dövme Silme ve diğer tüm hizmetlerin takibini yapmaktadır ve en önemlisi her uzmanın kendi alanında uzmanlaşması ve ilgilenmesini desteklemektedir.

Güzellik sektöründe ve tüm sektörlerde her bir kişi tüm işi yapabilir fakat başarı her şeyi yapmak değil yaptığı tek bir işin en iyisi olmaktadır. Bu bakış acısına sahip olması sebebiyle tüm çalışanlarının, kendi alanında uzman olması kendi uzmanlık alanında olması ve her işi yapmalarını değil yaptığı işin en iyisi olmak ve ben bu işi daha ne kadar iyisini yapa bilirimi düşünmesini sağlamak ve gerekli destekleri vermektedir.

Seda Tan Beauty

Estetik ve güzellik anlayışının hijyen ve organik ürünlerin kullanılarak sağlığın ön planda tutulduğu güzellik salonumuz da, müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edindik.

Güzellik salonumuz; deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan salonumuz da onaylı teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır.

Seda Tan Beauty tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı ile müşterinin analizini yaparak ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

Ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü “Her insan güzeldir” sloganı ile taçlandıran Seda Tan Beauty, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kendinizi Keşfedin

Makyaj sanatıyla insalarımızın, daha güzel ve seksi hissetmesini sağlamak, özgüvenlerinin arttığını görmek ve onlara kendi güzelliklerini göstermek bizim için bir tutkudur.